Przeskocz do treści

maleństwo

w końcu nasz Teatr się poprawił, fajne sztuki dają:).. do tej pory to tylko jakies mroczne, związane z wojną albo samobójstwem, a coś  im się poprawiło w tej kwestii, była bardzo fajna komedia EGZEKUTOR :DD
byłam wczoraj u mojej bratowej, która jest w ciąży ostatni miesiąc i leży grzecznie w łóżeczku, nie mogłam się oprzec wczoraj by nie obmacać, wygłaskać, obsłuchać całego brzucha:DDD.. miałam ochote ja schrupac:))... potem oglądałam malutkie ubranka, skarpeteczki... ehhh ... za każdym razem zadziwiam się, że to takie maleństwo się urodzi, takie tyci tyci... miejmy nadzieje ze tylko urodzi sie zdrowe i w odpowiednim momencie... ja tez chce takie maleństwo!!!!!:))) uwielbiam kobiety w ciąży i takie maleństwa:))

1 myśl na “maleństwo

 1. basja

  * dodano: 12 kwietnia 2006 9:10

  A wiesz, że takie macanki mogą skończyć się zarażeniem jak u mojej koleżanki. 2lata starali się o dziecko lecząc się. Prosiłam, żeby pogłaskała i powiedziała -chcę. I tak się stało. Zdjęcie jest śliczne. Ale ja poczekam na następne wnuki, bo na razie jestem żoną dziadka. Może w lipcu urodzi się jedna dziewczynka , bo córka i synowa w ciąży.

  Twórca...: galex6
  * dodano: 10 kwietnia 2006 13:33

  Heh też mam manie na kobiety w ciaży...moja koleżanka była w ciaży rok starsza ode mnie to jak ja odwiedzałam to zawsze ja wyglaskałam po brzuszku i koniwcznie chcialam poczuć ruchy maleństwa...to cudowne uczucie:)...przedpadam za maleńkimi dzieciaczkami:)) pozdrawaim i zapraszam do siebie:))
  http://www.szalona88.bloog.pl

  Twórca... (Login WP): nija20
  * dodano: 10 kwietnia 2006 13:20

  hehe... przyjdzie i na Ciebie czas;) z resztą i na mnie także 😀 i pomyslec ze dwoch mikroskopijnej wielkosci komórek ksztaltuje sie dziecko. rodzi sie, zycje, dorasta... toc to CUD 🙂
  _______
  karolca.bloog.pl

  Twórca... (Login WP): karolcia2k

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)