Przeskocz do treści

13 tydzień

13 tydzień nam mija w sumie pod znakiem pobolewania podbrzusza i "wychodzenia" zmęczenia po przechodzonym zapaleniem zatok. W sumie trochę mnie to martwi, nawet przesunęłam o tydzień do przodu wizytę u lekarza. No i chyba moje szarżowanie w pracy też ulega końcowi, przynajmniej na jakiś czas. Zresztą kadrowa w tym tygodniu bardzo mnie zdenerwowała podważając fakt bycia przeze mnie w ciąży. Bardzo było to nie w porządku wobec mnie.
Odpowiedzialnie podeszłam do sprawy, szybko w pracy powiedziałam o ciąży ze względu na to, iż zajmuję się działką której nikt nie umie, a oni to zupełnie zlekceważyli. Nie rozumiem takiego postępowania. A teraz będzie lament i nieustanne telefony.

Moje świętowanie urodzinowo - imieninowe przeciągnęło się prawie na cały tydzień, fajnie było ale chyba moja kondycja spadła 😉

Teraz marzy mi się kanapa, książka, pieczenie pierników, dbanie o siebie - po prostu bycie w domu i odpoczywanie. Mega zmęczona się czuję. czyli oby jeszcze poniedziałek w pracy przeżyć 😉

Dobrej nocy i jutrzejszej niedzieli 🙂

PS. I tyle rzeczy mam do obfotografowania, może jutro mi się uda, to się podzielę.

12 myśli na “13 tydzień

 1. Rose

  Basiu kiepsko to wszystko wygląda. Przechodzone zatoki?! Dbaj o Was. Absolutnie nie daj sobie przechodzić żadnych chorób. Odpoczywaj. Ciąża to szczególny czas i potrzebujesz słuchać swojego organizmu. Rozumiem, że pewnie teraz poszłaś już na zwolnienie lekarskie?

  Pamiętam o Was.

  Odpowiedz
 2. Kama

  Niestety choroba nie omija nas nawet w ciąży.
  Przykre podejście współpracowników, nie rozumiem...
  Wskakuj pod kocyk, kubas herbatki i wygrzewaj się ;*
  Spóźnione życzenia ślę! Dobrego wszystkiego :****

  Odpowiedz
  1. basja

   dzięki Kama 🙂
   Ja współpracowników zaczynam nie rozumieć oprócz kierownika, który o dziwo wykazuje zrozumienie. Pancerz założyłam i będzie dobrze 🙂

   Odpowiedz
 3. Polly

  stanowczo już czas żebyś odpoczęła i Ty i Twoje dziecko. Praca nie jest najważniejsza a skoro inni się nie martwią, że się na Twojej działce nie znają to chyba nie jest to Twój problem ...

  Czas pomyśleć o sobie/o Was praca jest tu drugorzędna ...

  Odpowiedz
  1. basja

   Wiesz Polly ja chciałbym być tylko w porządku wobec nich, nie zostawiać im niezałatwionych spraw, w miarę wyprowadzone, by nie mieli większych trudności, ale widać chyba nie warto.
   Od wtorku będę myśleć tylko o nas 🙂

   Odpowiedz
  2. Polly

   rozumiem, każdy chce idąc na urlop żeby nie robić innym problemu ale skoro oni nie chcą i się nie martwią to Ty tym bardziej nie powinnaś. No to ja dołączę do Was w czwartek :)) bo też już będę na urlopie !

   Odpowiedz
 4. M.

  Dbaj o siebie i maleństwo - nie powinnaś się denerwować czy martwić - koniecznie bądź dla siebie dobra i opiekuńcza - to dla dobra fasolki!

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)