Lekko podsumowująco 2015 w zdjęciach, bo jakoś mam poczucie, że nic w tym roku prawie nie pokazałam, a bogaty był w wielu wymiarach.
Przede wszystkim udało mi się też zgrać zdjęcia!, ale przez różne sytuacje jednak dużo zdjęć zaginęło w akcji 🙁
WIOSNA
LATO
JESIEŃ
ZIMA





Basieńko, pomyślności dla Was w Nowym Roku. Jak się miewacie z Maluszkiem?
Rose generalnie jak najlepiej :)))
Piękne zdjęcia Basiu i piękna pamiątka. A najlepsze to Marcysia w tatowych pantofelkach:-))))Pozdrowienia ślę!
to prawda, przygotowuje je właśnie do wywołania :)))
o matko jaki przeskok Marceliny z wiosny na jesień ! bardzo wydoroślała i się zmieniła wow 🙂
aaaa i brzucho widzę masz już niezłe ;D
mam wrażenie że dorosłej w oczach :)))
Mam! jest większy i szybszy niż przy Marceli 🙂
Piękne zdjęcia.
:))
Najlepsze życzenia na ten rok:) Wypatrzyłam wśród zdjęć wieniec adwentowy z pustym żłóbkiem pośrodku. Śliczny pomysł! Można wykorzystać w przyszłym roku ?
jasne! Fajne rozmowy w nawiązaniu do pustego żłóbka wynikają 🙂
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
nawzajem! 🙂
Basiu dzięki zdjęciom wiem wszystko. Marcelinka urosła, Twój brzuszek również i... te panele:-(
Piękne fotki 🙂