Przeskocz do treści

8 lat jako mąż i żona

8 lat właśnie mija odkąd jesteśmy razem jako mąż i żona! Błogosławiony czas dla nas bardzo. Im dłużej jesteśmy małżeństwem tym jesteśmy szczęśliwsi i coraz bardziej się kochamy. To jest niesamowite i piękne jednocześnie. I to nasz wspólny wniosek podczas wczorajszej rozmowy 🙂

Zdumiewa mnie to za każdym razem gdy o tym pomyślę. Jak Pan Bóg prowadzi, jak rozwija, jak przemienia nas z egoizmu i uczy miłości. Choć morze naszego egoizmu jest głębokie 😉 No, ale my od początku żyjemy w trójkącie: my + Pan Bóg.

Czasem myślę o tym jak bardzo mylili się ci wszyscy, którzy odradzali mi to małżeństwo, tego człowieka, że nie warto. Wczoraj przeczytałam na blogu Ruttki takie zdanie, że nie można dojrzeć bez bólu. Myślę, że miłości też bez bólu nie ma, że ból rozwija i właśnie pozwala dojrzewać do prawdziwej miłości.

Każdemu życzę by był tak kochany jak ja 🙂

 

11 myśli na “8 lat jako mąż i żona

 1. Dana

  Basiu , pamiętam jakby to wczoraj było . My , w naszej grupie wszstkie ci kibicowałyśmy .Wszystkie sie z tobą cieszyłyśmy . Dzis, gdy minęło juz troche lat , a wy wciąż tacy zakochani , szczesliwi , upojeni .. coz wam życzyc . Nieustającej miłosci i opieki Pana . Myśle , ze to wystarczy .

  Odpowiedz
 2. Polluska

  o kurcze czy ja się mylę czy przy okazji tej pięknej rocznicy pierwszy raz pochwaliłaś się Onym ??? w sensie, że go widzę bo z opisu znamy się nie od dziś :DDD

  No to wszystkiego najlepszego na kolejne 10x tyle ... ale ten czas leci ...

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)