Przeskocz do treści

poweekendowo

nie przedłużyłam weekendu:)).. już nadrabiam zaległości w pisaniu, czytaniu....a w pracy na nowo młynek, że na nic nie ma czasu... prawie "nic" mi sie nie udało przez weekend: nie wyspałam się, nie nadrobiłam żadnych zaległości etc.... ale za to byłam w Dreźnie:-), nagadałam się troszku:-], jeszcze więcej naśmiałam:-D, popłakam też;-((....a wogóle było bajecznie:)))), ale chyba dzięki towarzystwu...), rozładowałam akumulator w samochodzie na całkowitego maksa, tak że już bardziej nie można..0:-)hihih...., więc jak wyjechałam z domku w piątek wieczorem to wróciłam wczoraj o 20.00limo...
Drezno jest pięknym miastem, warto je zobaczyć... jest jeszcze ciągle w odbudowie powojennej i popowodziowej z 2002 roku, ale ma duży urok w sobie.... brukwane uliczki, budowle, budynki z piaskowca, letnia rezydencję królów - Zwinger ,a najlepszy to był zewsząd roznoszący się zapach kwitnących bzów wymieszany z zapachem wód z fontan... jazz unoszący się między uliczkami... po prostu BOSKO...:))) troszeczkę, ale tylko troszeczkę przypominał mi miejscami Włochy, może przez te fontanny, zieleń, specyficzne schody....:)
tęsknica została troche uleczona, ale.... na koniec rozbudzona  jeszcze bardziej.... no cóż tak to już chyba jest.. i stale mi Go mało, mało...i mam niedosyt:-D... nie znaczy to, że stale jest słodko, bo potrafimy się nieźle sprzeczać hihi... ale chłopak daje ze mna radę:).. nawet czasami lubię się z Nim podrażnić:))))

****kolorowych snów****
  DREZNO
Jedna z fontan wokół pałacu Zwinger:)

1 myśl na “poweekendowo

 1. basja

  * dodano: 19 maja 2006 10:24

  Zazdroszczę... I jednoczesnie cieszę się Twoim szczęściem bo to szczeście być szczęśliwym 🙂 🙂 Ściskam mocno! 🙂

  Twórca...: Biedronka Pstra!
  * dodano: 17 maja 2006 21:37

  jejku rewelacja! ach... żeby mieć tak troche czasu żeby gdzieś pojechac 🙂
  to dobrze że jesteś szczęśliwa!

  Twórca... (Login WP): elphame

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)