Przeskocz do treści

co za dzień

właśnie 15 minut temu wróciłam z testu do nowej pracy, było 40 osób, potrzebuja 10, bo tworza nowy podwydział... jutro odpowiedź..a jak cosby wyszło pozytywnie to w piątek rozmowa kwalifikacyjna:-D.... a na calutką sobotę jadę do Pragi:-D:-D:-D ale się cieszę.... złapię oddech i troche dystansu do wszystkiego:) ...jestem już w pracy i muszę dalej pracować, bo interesanci zaraz przyjdąlimo a co niektórzy to bardzo nerwowi ...hihi..
aaaa zapomniałabym...chyba dobrze że ponarzekałam na pogodę, bo dziś piekne, cudne, wspaniałe, rewelacyjne SŁONKO:))))))))))))))))))))))) i wreszcie jest cieplutko bosko:)
buziaki i dzięki za słowa pocieszenia:) jakoś tak bardzo radośnie mi dziś na duszy:)))) chce mi się spiewać, tańczyć....:-]
pozdrawiam

1 myśl na “co za dzień

 1. basja

  * dodano: 09 czerwca 2006 10:55

  ale ja ci zazdroszczę... praga... bosko ... baw się dobrze słonko no i napisz jak test do nowej pracy... zaprosili na rozmowę 😀

  Twórca... (Login WP): agnieszka.archi

  Miejsce w sieci...: mojeanioly.bloog.pl
  * dodano: 07 czerwca 2006 21:49

  Ten florensik to ja Biedroneczka! Zapomniałam się wylogować! 🙂 🙂 🙂

  Twórca...: Biedronka Pstra!
  * dodano: 07 czerwca 2006 21:27

  Powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej bo zakłądam ze pójdziesz! 😉 Trzymam kciuki! I czekam na sprawozdanie z pragi! 🙂 Udanego wypooczynku! Buziaki!!!

  Twórca... (Login WP): florensik
  * dodano: 07 czerwca 2006 13:29

  HEJKA FAJNY BLOASEK JEST COOL:)))

  Twórca...: milunia27.08

  Miejsce w sieci...: milcia-calejejzycie

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)