Przeskocz do treści

koło ratunkowe

Nasze koło ratunkowe,
które zawsze jest na straży
i wyprasza wszystko co potrzebne.
Czyli moja mama 🙂

 

 

16 myśli na “koło ratunkowe

  1. natanna

    Jesteś szczęściarą. Ja już takiego koła ratunkowego nie mam od prawie dwudziestu lat.
    Smutno być sierotą. Też mam taki drewniany różaniec i teraz sama używam go codziennie.
    Jest tyle spraw do załatwienia poprzez Matkę Bożą.

    Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)