Wiem, 偶e ju偶 wszyscy zapomnieli o moim udziale w zabawie u Asimi, ale ja co miesi膮c 15stego pami臋tam 馃檪
Zatem u nas dzi艣 przygotowanie do.... wiosny czyli sadzili艣my cebulki tulipan贸w, krokus贸w, szafirk贸w....
Ma艂e rzeczy czynione z mi艂o艣ci膮 zmieniaj膮 艣wiat!
Wiem, 偶e ju偶 wszyscy zapomnieli o moim udziale w zabawie u Asimi, ale ja co miesi膮c 15stego pami臋tam 馃檪
Zatem u nas dzi艣 przygotowanie do.... wiosny czyli sadzili艣my cebulki tulipan贸w, krokus贸w, szafirk贸w....
Ale fajnie!
najlepsz膮 zabaw臋 mia艂a oczywi艣cie Marcela z grabkami 馃槈
teraz si臋 to sadzi ??? zim膮 ??? powa偶nie ??? hmm
w艂a艣nie teraz Polly, a wiosn膮 b臋dzie 艂adnie :)))