Przeskocz do treści

koncert

Jutro 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - trzeba flagę powiesić!

I na koncert zapraszam do Zielonej Góry 🙂

5 myśli na “koncert

  1. Anderski

    To trochę takie połączenie święta z dniem kobiet. W końcu nie tylko faceci zapisali się w historii jako żołnierze i wojownicy, kobiety swój udział też miały. Szkoda, że u mnie nie wyszło się z taką inicjatywą muzyczną.

    Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)