Ostatnio chyba już powoli kończę z przetworami to jeszcze dla pamięci zapiszę, że zrobiłam paprykę konserwową wg przepisu Olgi.
Składniki:
- 2 kg papryki
- 2 l wody
- 300 ml octu winnego
- 2 łyżki soli
- 5 łyżek cukru
- 1 łyżka gorczycy
- 1 łyżka pieprzu czarnego ziarnistego
- 1 łyżeczka ziela angielskiego
- 20 listków laurowych
- 50 ml oleju roślinnego
Paprykę myję, suszę, usuwam gniazda nasienne, a miąższ kroję w kawałki. Do słoików wkładam przyprawy, a następnie paprykę. W garnku zagotowuję wodę z cukrem, solą oraz octem. Paprykę zalewam lekko przestudzoną zalewą, dodaję łyżkę oleju, zakręcam i wekuję ok. 15 minut.
Wygląda smakowicie 🙂
Dziękuję ,:)