Tak mi wiele w duszy gra, tak wiele bym chciała zrobić, przeczytać czy posłuchać... Ostatnio nadrabiam zaległości w słuchaniu podcastów ze strony "Więcej niż edukacja" no i moje serce coraz bardziej płonie 😉
Lista książek dla mnie, dla dzieci i audycji do odsłuchania rośnie, zastanawiam się czasem czy zapisywać, ale jak przez jakiś czas nie zapisywałam to później żałowałam, bo brakło mi potrzebnych inspiracji. Nie dogodzisz 😉
Lista zadań domowych po przeglądaniu pinterestu też rośnie 😉
Czy ktoś tak jeszcze ma? Niech ma, bo będzie dla mnie pociecha 😉
Kornelia O. uzmysłowiła mi ostatnio [pewnie sama nie będąc tego świadomą], że nie doceniam naszego życia, zbyt lekceważąco podchodzę do naszych działań, które podejmujemy, że nie skupiam się plusach i pozytywnych aspektach naszego życia... których przecież nie brakuje!
Jak pomyślę sobie wstecz o swoich marzeniach i planach, które udało się zrealizować to napełnia mnie to nadzieją na dziś i jutro! 🙂
Dzięki Tobie przypomniałam sobie o stronie Więcej niż edukacja 🙂
to dobrze, bo wartościowa i fajna strona 🙂
o tak ... jeśli chodzi o pinterest to przez Ciebie ja też ciągle siedzę i śledzę i zapisuję ... mam już tyle pomysłów na świąteczne dekoracje, choinkę i kartki, że zastrzelę Cię chyba !!! po co to chwaliłaś ??? wlazłam przez Ciebie i teraz po mnie ... :PPP
Haha dasz rade Polly ;)) kto jak nie Ty :)))) ja już nawet co nieco zbieram by mieć na czym inspiracje realizowac 😉
ja już obmyślam co zużyję na świąteczne dekoracje ... 😀
daj link do swego profilu, podejrzę co planujesz 😀
aniolowa0557 chyba to o to chodzi 🙂
Polubilam 🙂 tez jestem na etapie galeriowym :))