Przeskocz do treści

finał

no i nastał wielki  FINAŁ:):):):)):):) hehe ... jestem 100% włascicielka mieszkania i chyba juz zdążyłam zaliczyc wszelkie możliwe instytucje, urzędy od poniedzialku:-D... uff..na szczeście już koniec..  no a teraz malutki remoncik i przeprowadzka:-].. juz się nie mogę doczekać!! mam ochotę popiszczeć z uciechy i radości:-D:-D.... byłam 2 dni u Onego(*-*).... dobrze jest nam razem... choć nie wiem czy dobrze to nie za małe słowo:)..  czuję się z nim jakbym była na odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie...
.
wiecie jak pięknie drzewa się przystroiły w kolorowe ubranka... ślicznie to wygląda... jeżdżę do pracy aleją wśród drzew, więc mam codzienny podgląd na zmieniające się liście... fajnie to wygląda.. najpierw żółte, zielone, wszelki odmiany pomarańczy i brązu, znowu zielone itd...:-)

miłego dzionka:)

1 myśl na “finał

 1. basja

  * dodano: 29 września 2006 19:47

  gratulacje z okazji posiadania mieszkanka, oby Ci się w nim szczęściło! Koniecznie zorganizuj parapetówe, miłej zabawy życzę.

  Twórca...: kathy
  * dodano: 28 września 2006 22:34

  Strasznie Ci zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). I życzę, żeby Ci sie dobrze mieszkało w nowym miejscu.

  Twórca...: kamelia.s1

  Miejsce w sieci...: http://www.szafirowe-dni.bloog.pl/
  * dodano: 28 września 2006 17:12

  ale SZCZĘCIAAAAAAAARA z Ciebie!

  Twórca... (Login WP): elphame
  * dodano: 28 września 2006 12:35

  Gratulacje Maleńka jestes wielka i wytrwała

  Twórca... (Login WP): galex6

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)