Przeskocz do treści

po weekendzie

....weekend, weekend i po weekendzie:-)... przez ten weekend miałam dwie główne manie, a w zasadzie trzy... pierwsza to gra w kulki (wspaniale działa odprężająco, zupełnie nie trzeba myśleć:-D).. druga to zabawa w allegro... a trzecia to czytanie książki "samotność w sieci", bo jeszcze jej nie czytałąm, a przydałoby się iśc do kina:-D.. choć doszła do mnieopinia, że film jest kiepski i zepsuł książkę... ale potwierdzę to albo zaprzeczę jak dokończę czytać i obejrzę:-].. czyli pewnie w tym tygodniu:)
.
cosik z Onym lubimy dłuuuugie spacerki.. w sobotę byliśmy tak daleko, że już nie mieliśmy sił wracać.. hehe.. a po powrocie było prawie całkowite zużycie materiału:-D... tak bardzo przyzwyczaiłam się do Jego obecności, że jak wraca do swojego domku to mi jakoś pusto... juz tęsknię(*-*).. byle do piątku.. chyba że będzie niespodzianka wcześniej:-]...

dobrego i radosnego tygodnia....

1 myśl na “po weekendzie

 1. basja

  * dodano: 19 września 2006 21:06

  My też z M ostatnio chodzimy na długie spacerki, może ta zbliżająca się pora roku i ta ładna pogoda powoduje, że decydujemy się na ruch fizyczny:) ha,ha! Pozdrawiam Cię!.

  Twórca...: kathy
  * dodano: 18 września 2006 18:43

  wiedziałam że miałam coś zrobić! lecieć po książkę do biblioteki! jutro na pewno wdepnę i przeczytam 🙂

  Twórca...: elphame

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)