Przeskocz do treści

dopowiedzenie…

a też zdecydowanie wolę "Dom nad jeziorem" czy "List w butelce" od "Apocalypto":-D.. a oprócz tego lubię "Potop" i "Pana Wołodyjowskiego", a i "Słodki listopad" (tylko zakończenie nie takie jak trzeba), "Szklaną Pulapkę", "Waleczne serce" i...cale mnóstwo różnych filmów:-], koniecznie trzeba dorzucić do tego woreczka kino bollywoodu:-Ddobra, skończe moje 'mądrości' kinowelimo
powoli zmykam ja do domku kochanego, by oddać się dalszemu badaniu mego drzewa geneologicznego, bo mnie znowu wzięło na owo zagłębianie korzeni:-)
pozdrowionka cieplutkie i słoneczne0:-)

1 myśl na “dopowiedzenie…

 1. basja

  Komentarze do wpisu

  * dodano: 11 stycznia 2007 11:33

  A mój film nr. 1 to Shrek I i Gladiator :))) Wyznań Gejszy niestety jeszcze nie udało mi się obejżeć, ale czytałam książkę i bardzo mi się odobała.

  Twórca...: Ania

  Miejsce w sieci...: http://www.mamusia-muminka.blog.onet.pl
  * dodano: 11 stycznia 2007 9:47

  Witaj
  ja też kiedyś miełam taką fazę na badanie korzeni... i spro się dowiedziałam.. A jak Twoje badania ??

  Twórca... (Login WP): agnieszka.archi

  Miejsce w sieci...: mojeanioly.bloog.pl
  * dodano: 10 stycznia 2007 20:26

  Też lubie te filmy co wypisałas! 😀 I jeszcze uwielbiam "G. I. Jane", "Wyznania Gejszy", "Kontrolerów", "Chaos", "Inferno", "Foresta Gumpa", "Asterixa" i "Króla lwa". Nie będę wymieniać dalej bo nie starczy mimklawiszy hehehe A Ty wiesz Basiu że wczoraj esemesowałam z Maćkiem i właśnie gadalismy jakie filmy lubimy 🙂 Wogule uwielbiam chodzić do kina, jutro też idę, bo jutro czwartek 😀 Ja chyba jestem kinomanką 😉 Tylko znów dylemat z kim ja tam jutro pujdę. Pewnie z tym co zwykle, Ty wiesz z kim, nie moge przestać o nim myśleć, nawet notkę o nim napisałam na "uciec..." jakoś nie radzę sobie z tymi emocjami. Myślę że jak ktos mnie olewa to nic tylko go olac. Ale ja już nie chcę byc outsiderką! Musiałabym olewać wszystkich!

  filmu "Słodki listopad" nie widziałam, o czym to jest???
  a Bollywood rulezz, to jest świetne, ta muzyka tak zmysłowa energetyczna, super!

  Twórca...: --==Żyleta==--

  Miejsce w sieci...: uciec-ale-dokad.bloog.pl

  Nick:

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)