Czasem to piękne słowo
Bo trwa tylko chwilę
Za silni jesteśmy
By się dać usadzać
Z byle powodu
I byle komu
By dać się
Osądzać
Tym co głębiej nie sięgają
By orzech rozgryźć
I wejść do środka
I poczuć ten smak
Tak niepowtarzalny
Lublin 27.12.2007
/Jaszka/
Basiu!!! dziękuję!! Najpiękniejszy walentynkowy prezent!! Nawet nie wiesz ile mi radości sprawiłaś tą publikacją :* Kochana :*
tęsknię za Twymi wierszami:*
Kochana... aja je chyba zgubiłam 🙂 muszę popytać kto ze znajomych ma mój pliczek w wordzie 😀
Powiem Ci ze na kompasie kariery pisanie wyszło mi na bardzo wysokim poziomie i powinnam zająć się tym poważnie:)
https://www.poema.art.pl/site/sub_15988_agata_hrycaj.html
tu trochę jest Twoich wierszy 🙂
PISZ koniecznie!:*
https://free.of.pl/p/panorama.osiedla/ver3/agata/agata8.html
Piękne.