co mi w duszy gra?
mąż
dom
dzieci
ogród
przestrzeń
zieleń
wiosna
gotowanie
kwiaty
... i wiele innych przyjemnych rzeczy 🙂
Chyba nadchodzi czas by coś z tym zrobić konkretnie.
![]() |
| dobrej środy 🙂 |
Małe rzeczy czynione z miłością zmieniają świat!
Mi tak grało 4 lata temu. Teraz chciałabym trochę rozwoju 😀
Madzik, ależ Ty się przecież rozwijasz! To widać.
Choć z drugiej strony domniemywam co masz na myśli 🙂
jakże dobrze znam ten stan kiedy piszę się pojedynczymi słowami 😉
to dobrze, że nie tylko ja tak mam 🙂
fajnie Ci gra ;o)
mnie jeszcze w uszach dzwoni...
muzyka
książki
i...
sport :o)
jak tam, biegasz?
:o)
dobrze prawisz!
umówiłam się z Onym od soboty, zobaczymy czy uda nam się rozbiegać, fajnie by było 🙂
piękna melodia na wiosnę i lato- oby była jak najdłużej Z Tobą bo to są ważne sprawy w życiu, - składają się na sens naszego życia i są celem w nim 😉
buziaki!
no właśnie nadają sens 🙂
dzięki Uleńka 🙂
A jak tam planowana wizyta u fryzjera? Ja już mam nową fryzurkę hehe... 😛
mój teoretycznie w przyszłym tygodniu 🙂
idę sprawdzić czy pochwaliłaś się nową fryzurką 🙂
Fajnie tu... tak ciepło 😉 Przeczytałem cytat Czechowa o pięknym człowieku 😉 Muszę jeszcze nad sobą popracować 😉 Pozdrawiam.
By być pięknym człowiekiem trzeba się napracować 🙂
🙂 No to pogodna ta muzyka:)
🙂
no to czas się wziąć za robotę. Szczególnie w kwestii dzieci.
żeby to od nas zależało, to byłoby staranie o drugie, a tak nie ma nawet pierwszego 🙂
pięknie Ci w tej duszy gra 🙂
🙂
mnie konkretnie gra w duszy remont kuchni który zacznie się za miesiąc ;]
no to jest konkret, a ja bardzo lubię konkrety 🙂
Życiowa symfonia jest ważna:)
bardzo ważna! 🙂