Strona 'Zacisze domowe' wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Waszym urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażacie zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej Zgadzam się
Cookies
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Wszystko na niebie i ziemi mówi, że to już wiosna:)
prawda, zwłaszcza na i w ziemi 🙂
wiosna pełną parą ...ale też i pracy już dużo za tobą . Zazdroszczę szczypiorku 😉 POZDRAWIAM
prawda, ziemia kipi i kwiaty rosną, nawet na różach już widziałam przebudzenie 🙂
Piękna zielenina!
A co robiłaś w weekend? U nas pogoda niestety nie dopisała, by poszaleć w ogrodzie...
sobota to czas ogrodowy był, piękna pogoda była u nas, ciepło, słonecznie, wiosennie.. chyba dopisze coś w takim razie 🙂
ooo to tak jak u nas 🙂 weekend super, dziś trochę wieje ale pranie na słoneczku szybciej wyschnie ;))
powiało dziś owszem, aż się kiepsko wracało po pracy do domu 🙂
no no no Basia mały ogrodnik ;D
raczej ogrodniczka ;p
Ale cudna wiosna u Ciebie 🙂 Ja w tym roku olałam sianie ziół , a może powinnam zasiać ? 🙂
siej koniecznie! parapet i jeśli masz balkon tchnie życiem 🙂
Chyba się skuszę na bazylię , pójdę i kupię dziś ziarenka, może w końcu mi wyjdzie 🙂
mi o dziwo wyszła, czym się pochwaliłam, ale ciekawe czy na dłuższą metę też 🙂
Wyjdzie wyjdzie, mi raz w życiu wyszła taka wybujała, że szok, a jak pachniała !!!! ale to kilka lat temu i od tamtej pory nic 🙂
no podniosłaś mą nadzieję 🙂