Zbliża się kres mojej wytrzymałości umysłowej. Mózg mi dymi i się przegrzewa. Czuję się jakbym była na jakiś prochach 😉
Ale jest nadzieja, bo jest piątek i to mnie trzyma przy życiu 🙂
![]() |
| Ksenka wygrzewa się na słonku. 🙂 |
ps.
powraca sprawa domu, który ostatnio oglądaliśmy. Zobaczymy jak potoczą się negocjacje 😉

no proszę a myślałam, że ten dom już przepadł 🙂
no ja też 🙂
a Ony stale miał nadzieję i dziś otrzymaliśmy email z ofertą 🙂
o rany ! czyzby to ten co się pan nie chciał zgodzić na obniżkę ok. 45tys.???
dokładnie ten 🙂
Ciekawe jak to się skończy :))) czekam na wieści!
Kotek wygląda jakby mu zimno było. Czekam na wieści o domu.
a jednak.