![]() |
| Sobota minęła kwiatowo, |
![]() |
| krzewowo - drzewnie, |
![]() |
| w towarzystwie, |
![]() |
| w ziemi czyli po prostu ogrodowo 🙂 |
Sobota była przecudna, uwielbiam wiosnę i jest to zdecydowanie moja ulubiona pora roku. Wszystko budzi się do życia, nawet słonko zechciało wczoraj wspomóc. Nie wspominając o doborowym towarzystwie czy inaczej nazywając pomocnikach. Dobrze, że to początek sezonu i wszystko przed nami 🙂




Wiosną zieleń (jak dla mnie) ma najpiękniejszy odcień. Potem już nie wygląda tak, jak właśnie wtedy, gdy wszystko budzi się do życia 🙂
Pomocnicy wskazani jak najbardziej z nimi praca o wiele przyjemniejsza
Właśnie to - ten odcień zieleni, jest przepiękny 🙂
Prawda Edit, zwłaszcza tacy wydajni 😉