Prawdziwa wiosna nam nastała...
ja cierpię na wiosenno - ciążowe przesilenie 😉
w ogrodzie mamy przebudzenie:
na balkonie się zieleni:
i zasypało nas skarpetkami 😉
Mąż mój dzielnie walczy z łóżeczkiem i już widać efekty 🙂
![]() |
| widać różnicę prawda? |
Małe rzeczy czynione z miłością zmieniają świat!
no jasne, że widać efekty ;D fajne te buciczki maleńkie ;D a wiosna u nas też już dotarła wreszcie choć na razie nieśmiało. A balkon to nam przyjdzie oglądać komisja za tydzień czy się do remontu kwalifikuje ;]
no kurczę nie mogę się doczekać skończonego łóżeczka 🙂
Na razie najbardziej rozczulają mnie czapeczki, a ich też już ma co niemiara i nie mogę się zdecydować, które już wydawać 🙂
Polly wiosna nieśmiało przyszła? Toż ja na spacerach w samej bluzce chodzę bo jest w słońcu ponad 20 stopnii 😛 a w ogórkach się zieleni , dziś widziałam 😀
Basiu widać różnicę a skarpeteczki i buciczki są boskie 🙂 takie maleńkie:) szkoda, że dzidziusie tak szybko rosną 🙂
u mnie na osiedlu jeszcze ani złamanego pąka nie ma ;/ codziennie po krzaczorach szukam a ciepło jest faktycznie 😉
U mnie też już widać wisnę, choć również się z Wiosną jako tako nie lubię, gdyż dręczy mnie alergia...
Ale lubię jak wszystko się budzi do życia i jest kolorowo 🙂
A wszystko co dla dzidziusia jest piękne i rozczulające 🙂
Pozdrawiam przytulając do serca 🙂
Basiu, 55 dni zostało???
Tylko tyle?
A zielenina - wiesz, że kocham w każdą 🙂
Łóżeczko... rany, kiedy to było... zazdroszczę! 🙂
Łóżeczko - czekamy na efekt końcowy 🙂 Z tymi czapeczkami to szybko się kończą tzn. dziecko wyrasta, ta za luźna, tu uszka się odkrywają, w tej źle wygląda etc. Proponuję ostrożnie z wydawaniem 🙂
Jakie piękne łóżeczko! Chyba pierwszy raz widzę coś takiego 🙂
Coraz zieleniej tam u Ciebie wokół... życie się budzi 🙂
Zwiastuny NOWEGO ŻYCIA 🙂
Widać efekty, jasne!
Niesamowite, że licznik pokazuje już tylko 54 dni! "aż" i "tylko" 9 miesięcy ...
Pierwsze buty Kudłatej, te, w których nauczyła się chodzić mam schowane, niezwykłe to uczucie patrzeć na nie dzisiaj, gdzie ten czas sie podział?
Buziaki :))
Wspaniałe łóżeczko. Jestem pewna, że posłuży wam długo, a potem zostanie piękną pamiątką na lata. Całuski, Basieńko.
Piękna wiosna i piękne przygotowania 🙂