Włączając się do zabawy zaproponowanej przez Asiami [TUTAJ] przedstawiam zdjęcie sponsora dzisiejszego dnia: ŚNIEGU! Pierwszy tego sezonu jesienno-zimowego 🙂
Krajobraz dziś za oknem wyglądał jak z bajki, więc nie omieszkaliśmy dziś skorzystać ze śniegowego spacerku 🙂
![]() |
| picassa dodał bajer czyli padający śnieg 😉 |



do mnie śnieg jeszcze nie dotarł .... niech się nie śpieszy ;D
AK POWINNO I U MNIE DZISIAJ WYGLĄDAĆ, A JEDNAK JESZCZE NIE.
U nas już epizod zimowy był stąd zdjęcie w tytule bloga. Super to zdjęcie z śniegiem.
U mnie też wczoraj pierwszy raz śnieg się pojawił, ale skupiłam się na zupełnie innej sprawie przy robieniu zdjęcia "do 15-go" 😉
Pozdrawiam
Ola - Lexie's Art
https://oo-lexiesart.blogspot.com/
U mnie jak u Polly śniegu ani widu ani słychu, ja za nim nie tęsknie wcale, ale Mateuszkowi pokazałabym co to śnieg 🙂
U mnie śniegu nie ma to sobie chociaż u Ciebie popatrzę.
Ale pięknie, u nas tak nijak - chlapa totalna.
A u nas nadal piękna pogoda, więc głównego zdjęcia jeszcze nie zmieniam!
Ale pewnie zima przyjdzie... pozdrawiam!!!!
A u nas już powoli topnieje 🙁
odpiszę hurtem, bo spóźniona - ŚNIEG był i znikł 😉
kolejny 15sty się zbliża 🙂