Mimo mego chcenia mam kłopot z netem, komputerem, czasem, miejscem by regularnie pisać - wychodzi, że z życiem mam kłopot 😉 NIE MAM, bo mieszkamy już razem na swoim 🙂
Nadrabiam zaległości w zdjęciach więc i jakieś zaległe info będą 😉
Net miał być od jutra stały, ale nie będzie dopóki nie znajdziemy innego.
Wiśnie, porzeczki i inne dary natury przerabiam i zamykam w słoiki 🙂

Marcelina roczek miała miesiąc temu 😉
Urodziny były w naszym nowym domu, w lekko warunkach polowych, ale wg mnie dodawało to tylko uroku. Teściowa upiekła tort i za to bardzo jej dziękujemy, bo był pyszny.
Salon spełnił swą rolę!


już rok ???? o matko kochana jak ten czas zasuwa !!!!!!!!! super zrobiłaś z tym roczkiem w salonie 🙂
Fantastycznie, że już jesteście w swoim domku 🙂 Zaczęłam do ciebie zaglądać jak się urodziła Maleńka, a tu proszę- już roczek... Czas zwariował doprawdy 😉
Spóźnione ale nie mniej szczere najlepsze życzenia od całej naszej piątki!
Sto lat dla Marcelki , super urodziny bo na swoim 🙂
Fajny torcik 🙂
Nas roczek czeka za 2 mc 😀
Serdeczności dla Jubilatki, słodka dziewczynka!
I witam się , bo będę zaglądać do Was wirtualnie 🙂 i zapraszam z rewizytą 🙂
Buziaki
Wszystkiego najlepszego śliczna Marcelinko!