Dziś uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny albo Matki Bożej Zielnej. Bardzo lubię to święto i mam wrażenie, że powoli od tego dnia jesień się zbliża 🙂


Małe rzeczy czynione z miłością zmieniają świat!
Dziś uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny albo Matki Bożej Zielnej. Bardzo lubię to święto i mam wrażenie, że powoli od tego dnia jesień się zbliża 🙂


Piękny bukiet. Pewnie już poświęcony. A jesień dziś poczułam w powietrzu. Lubię tą porę roku, ale tegoroczne lato jest tak piękne...
Piękne i długie, ale ja chyba już powoli tęsknię za jesienią i spokojniejszym czasem, zwłaszcza wieczorem 🙂
Powietrze pachnie już odrobinę inaczej...
zdecydowanie i kolory już się zmieniły, i bociany odleciały 🙂