Przeskocz do treści

8/9 tydzień

Teraz to nawet nie ma trudności z tytułem notki 😉
Żyję, choć mam od 1,5 tygodnia spadek formy na rzecz spania. Po pracy marzę tylko o spaniu, spaniu, spaniu... gdzie ta zdumiewająca energia sprzed 2 tygodni się podziała??
Młody podobno macha już nogami i rękami tylko jeszcze tego nie czuć.W przyszłym tygodniu urocze badania mnie czekają i wizyta lekarska. Z ciekawostek ciążowych to u nas trwają zabawne rozmowy do dziecka, które jeszcze nie słyszy; zapachy mnie zaczynają co niektóre drażnić; w niedzielę po przyjeździe do Rodziców zjadałam mamie całą surówkę marchewkowo - jabłkową zanim się obiad zaczął, a na obiad już mi sił brakło 😉 I sny mam! Co noc! Wymieszana rzeczywistość z fikcją, raz mi się śniła koleżanka netowa, której na oczy nie widziałam, innym razem przesłuchanie podczas II wojny światowej, a ostatnio bieganie po lesie z dziwnymi, ale pięknymi stworkami 😉
W pracy zamierzam w czwartek powiedzieć o ciąży, coby nie było zaskoczenia i nieprzygotowania, ale i tak pewnie będzie szał.

Poza frontem ciążowym, świat jesienno - zimowy się zrobił, świeczki palę co wieczór, czekam wieczorami na Onego, jabłeczniki dwa różne zrobiłam ostatnio, ciasto dyniowe na mnie czeka, może w tą sobotę, jazzu słucham itd. Wszystko oczywiście się dzieje jak nie śpię albo jak się nie błąkam po świecie 🙂
W sobotę wreszcie odgruzowałam mieszkania do spółki z Onym i uwierzcie mi na słowo, że było prawdziwe odgruzowywanie. Wszystko przez to mnie po pracy w domu prawie nie było, ale udało nam się wyprostować kilka trudnych spraw i to jest bardzo na plus.

 

13 myśli na “8/9 tydzień

 1. Rosea

  Bardzo, bardzo się cieszę Twoim obecnym stanem 😉 Zatem: pięknych snów, spokojnego czwartku i dużo okazji do drzemki. I rośnijcie sobie dalej zdrowo. A ja sobie z przyjemnością będę tu zaglądać i czytać jak rośniecie.

  Odpowiedz
 2. Krzysztof

  No to nieźle sobie radzisz. Aga 3 miesiące temu mówiła: kopnij mamusię, no kopnij.
  A teraz: Szymonku, proszę Cię, nie wbijaj mamusi nóżki w żeberko albo wątrobę 😛

  Powodzenia.

  Odpowiedz
 3. Kama

  Tak trzymaj!
  Oj jak będę Ci zazdrościć tych małych kopniaków jak maluch trochę podrośnie... 🙂 piszesz, że to "młody", będzie chłopak? Masz przeczucie? Ach, ciąża to taki piękny stan...
  Zdrówka! 🙂

  Odpowiedz
  1. basja

   Używamy Młody, bo tak nam jakoś przypodobało się to slowo, ale nie mam na razie żadnych przeczuć i nie wiem czy to chłopak, ale ono już wie kim jest tylko mamusi nie chce jeszcze powiedzieć ;))

   Odpowiedz
 4. stula

  Najważniejsze, że trudne sprawy dało się rozwiązać! Tak trzymać!!! A tymczasem zapalam sobie pachnące świeczki i słucham Imany i pogrążam się w pisarskim stukaniu w klawiaturę:) Dobrego weekendu!

  Odpowiedz
 5. j.

  To i ja dołączam do gratulacji i do radości wraz z Tobą:) to piękny czas, odpoczywaj, pal świeczki, śpij...:) dbaj o siebie i Malucha:) dużo siły dla Was:* pozdrawiam.

  Odpowiedz

Zostaw dobre słowo :-)