W tym roku biorę udział w Zielonym Kąciku Badawczym na portalu Na ogrodowej [klik].

Tydzień temu wysiałam Pałczatkę i czekam na efekty. Teraz będzie czas na dynie. Cykorię wysieję na końcu.
Ponadto powstała rabata w sobotę! 😉
Najpierw było tak:
potem:
w trakcie
a końcowego zdjęcia brak, bo zastała mnie noc przy sadzeniu krzaków i bylin. W niedzielę nie zdążyłam zrobić 😉
Pomidory też doznały zaszczytu przepikowania 😉
Odkryciem dość zaskakującym dla mnie w tym roku był fakt, że dalie można siać z nasion. Jakoś wcześniej się ograniczyłam w myśleniu, że rozmnaża się je tylko przez dzielenie bulw. Zatem zakupiłam nasiona i posiałam 🙂

Nie mogłam się powstrzymać i dynie też posadziłam 🙂
Tylko bocianów jeszcze brak 😉








Powodzenia w ogrodowych działaniach 🙂 Ja nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła zacząć u siebie, póki co podglądam innych 😉 Pozdrawiam serdecznie!
Widły - to mój ulubiony sprzęt ogrodowy. W zeszłym roku przekopywałam wszystko szpadlem i teraz widzę że to była ciężka orka. Jak są zęby to robota idzie jak odyniec 😉
pozdrawiam